اولین برنامه از سری جدید صبحانه کارآفرینی وایزآپ

دوستان و همراهان وایزآپ، سلام!

خوشحالیم که خبر آغاز دوباره سلسه دورهمی های وایزآپ رو به اطلاع شما  برسونیم.
برنامه صبحانه کارآفرینی وایزآپ، طی آذر ۹۲ تا آذر ۹۳ بصورت سلسله دورهمی های صبحگاهی برای علاقمندان و صاحبان کسب و کار برگزار شد. طی این مدت ما با مشاهده و دریافت بازخوردهای متعدد از شما دوستان به این نتیجه رسیدیم که برای بالاتر رفتن اثربخشی، لازم است تغییراتی را در نحوه برگزاری اعمال کنیم.

بر این اساس در سال دوم، تمرکز ما بیش از پیش بر فراهم کردن بستر تعامل و مشورت برای انتقال تجربیات بین صاحبان کسب و کار خواهد بود و مهمان به عنوان سخنران نخواهیم داشت. بدین صورت که در هر برنامه از دو صاحب کسب و کار نوپا دعوت می کنیم تا چالش هایی که در مسیر راه اندازی و توسعه کسب و کارشان مواجهه شده اند را برای حاضرین ارایه کنند. پس از آن، کارآفرینان و مشاورین با تجربه حاضر در برنامه نیز به ارایه راهکار می پردازند و از سایر شرکت کنندگان در برنامه  نیز دعوت می شود تا تجربیات خود را در زمینه های مشابه به اشتراک بگذارند.

با این توضیحات، اولین برنامه از دور جدید صبحانه کارآفرینی وایزآپ در روز پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۴ از ساعت ۸ الی ۱۰:۳۰ صبح در موسسه آموزش عالی بهار برگزار می شود و امیدواریم همراهان قدیمی و دوستان جدید وایزآپ را در برنامه روز پنج شنبه ببینیم.

برای ثبت نام به این لینک مراجعه کنید.

ثبت نام این برنامه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *